Home/Belgie/Brussel/MINI/Countryman SE All4

MINI Countryman SE All4 huren in Brussel

MINI Countryman SE All4
huren in Brussel

SUV

Huur een MINI Countryman SE All4 in Brussel. Vergelijk geverifieerde MINI-verhuurders, bekijk prijzen en boek direct via WhatsApp. Bezorging op locatie in Brussel inbegrepen.

Bekijk beschikbare aanbieders
€ 265
Vanaf prijs / dag
313
PK
180
km/h topsnelheid
5.6s
0 – 100 km/h

Over de Countryman SE All4

De MINI Countryman SE All4 (U25-generatie, 2024) is de volledig elektrische versie van de grootste MINI: 313 pk uit twee elektromotoren, MINI's eerste All4-EV-systeem en 0-100 km/u in 5,6 seconden. Actieradius tot 433 km (WLTP), snel laden tot 130 kW DC. De SE All4 combineert de SUV-praktijk van de Countryman met emissievrij rijden en MINI's typische rijplezier. Populair als huurmodel voor families die EV willen rijden zonder concessies, voor weekendweekends, en voor wie de directe concurrentie van de Volvo EX30 of BMW iX1 wil ervaren met MINI-karakter. Een no-nonsense EV-SUV met serieus rijplezier.

Beschikbaar nu

MINI Countryman SE All4 beschikbaar in Brussel

MINI Countryman of soortgelijk

MINI Countryman of soortgelijk

Sunny Cars

Sunny Cars garandeert de categorie (Compacte SUV), niet het exacte model. Prijs hangt af van locatie, datum en huurduur: bekijk het actuele all-in aanbod bij Sunny Cars.

In Brussel verhuren Louyet Rent en Sunny Cars de MINI Countryman SE All4. De dagprijs is € 56. Contact loopt rechtstreeks via WhatsApp met de verhuurder; luxe-autos-huren.nl rekent geen marge en bemiddelt niet.

Huur een exclusieve auto in Brussel.

2 verhuurders met een Countryman SE All4 in Brussel

Louyet Rent verhuurt in Brussel de MINI Countryman C vanaf € 56 per dag. Vanaf € 56 per dag · Borg € 1.000 · Bron: www.louyetrent.be (16 sep 2026) Louyet Rent levert ook in Leuven.

Sunny Cars (actief sinds 1991) verhuurt in Brussel de MINI Countryman of soortgelijk (prijs op aanvraag). Sunny Cars garandeert de categorie (Compacte SUV), niet het exacte model. Diensten: All-inclusive autohuur, Vakantie, Luchthaven en Zakelijk. Sunny Cars levert ook in Abu Dhabi, Agadir, Ajman, Al Ain, Albufeira en Algarve en 92 andere steden.

Prijs van een MINI Countryman SE All4 in Brussel

Voor een MINI Countryman SE All4 in Brussel rekent de verhuurder € 56 per dag. Borg, kilometerbundel en minimumleeftijd verschillen per verhuurder en staan in het WhatsApp-gesprek vast voordat u boekt; bij een weekend- of weekhuur daalt de prijs per dag. De Countryman SE All4 heeft 313 pk, 0–100 in 5.6 s en een topsnelheid van 180 km/h en valt in de categorie suv; alle specificaties staan op het MINI Countryman SE All4 modeloverzicht.

Ook te huur in Brussel

Naast de MINI Countryman SE All4 kunt u in Brussel ook MINI Cooper S 5-door, MINI Cooper C 3-door, MINI Cooper S Cabrio en MINI Cooper SE huren. Het volledige aanbod van MINI in Brussel en alle auto's in Brussel staat op de stadspagina's.

Veelgestelde vragen

Wat kost een MINI Countryman SE All4 huren in Brussel?

€ 56 per dag bij Louyet Rent en de andere aanbieders op deze pagina. Bij meerdere dagen daalt de dagprijs.

Welke verhuurders hebben een Countryman SE All4 in Brussel?

Louyet Rent en Sunny Cars. Deze verhuurders staan hierboven met vloot, prijs en WhatsApp-knop.

Kan ik de Countryman SE All4 in Brussel huren voor een bruiloft of fotoshoot?

Sunny Cars noemt als diensten: All-inclusive autohuur, Vakantie, Luchthaven en Zakelijk. Vraag via WhatsApp naar de voorwaarden voor uw gelegenheid.

Reserveer nu

Huur een MINI Countryman SE All4 in Brussel

Vergelijk aanbiedingen van geverifieerde MINI-verhuurders in Brussel en ontvang direct een offerte op maat.

Bekijk aanbieders